Про компанію

VARGOS group будівельна компанія

Будівельна компанія Vargos group була створена в 2018 році групою професіоналів, які надають повний комплекс будівельних послуг з 2006-го року в Одесі та Одеській області. Команда висококваліфікованих фахівців сформувалася на ринку в 2006-му році в складі одеської будівельної компанії. Стрімкий розвиток ринку вимагав стрімких інновацій та змін. Це і стало основною причиною реструктуризації старої компанії. У зв’язку з необхідністю широкої модернізації компанії було здійснено безліч заходів щодо поліпшення якості послуг, що надаються. Впровадження інноваційних екологічних технологій, автоматизація об’єктів нерухомості, новий рівень сервісного та гарантійного обслуговування. Тепер Vargos group – це новий бренд на ринку, який вже має великий досвід і злагоджену професійну команду, співпрацю з постачальниками матеріалів та обладнання. Клієнту надається повний пакет будівельних послуг сучасної високої якості. Оптимальні стабільні ціни та терміни виконання робіт вказуються при складанні договору з замовником, що гарантує надійність та повне дотримання обговорених умов.

Vargos group займається об’єктами промислового, комерційного та житлового призначення. Будівельна компанія надає послуги планування приватних будинків, ремонту квартир, розробки інтер’єру, дизайну нерухомості, зведення басейнів, газопостачання, водопостачання, опалення, електромонтажні роботи, вентиляції та кондиціонування, альтернативні види енергії, сонячні батареї і демонтажні роботи. Також наша команда займається продажем висококласного обладнання.

0

Років досвіду

0

Проєктів

0

Клієнтів

Команда Vargos group складається з безлічі професіоналів в різних сферах будівництва та архітектури, що дозволяє швидко і доступно отримати необхідні консультації та послуги, без зайвих витрат часу і сил клієнта. Компанія пропонує замовнику проєктування сучасного будинку мрії, його будівництво, обробку і здачу «під ключ». Також здійснює всі різновиди ремонту квартир: косметичний, капітальний і євроремонт. Послуги дизайнера інтер’єру внесуть затишок в будинок власника і даруватимуть естетичне задоволення кожен день.

Побудувати котедж з нуля, зробити якісний і довговічний ремонт квартири, створити автономне опалення будинку або інші необхідні роботи для повної сучасної і комфортної функціональності житла – це ті та багато інших послуг, які будівельна компанія Vargos group готова надати своїм клієнтам за всіма вищими стандартами.

Завдяки ряду інновацій, які провели наші фахівці, Vargos group – це новий бренд в сфері надання будівельних робіт, який йде в ногу з часом і готовий перетворити (або створити) ваш будинок, який відповідає всім сучасним критеріям.

Vargos group – це ті комфортні умови життя, яких ви гідні.