Альтернативні джерела енергії

Солнечные коллектор в Одессе, Солнечные панели установка

Екологічна обстановка і тенденція подорожчання носіїв енергії, що постійно погіршуються, неминуче змушує задуматися про перехід на альтернативні джерела енергії.

Будівельна компанія VARGOS пропонує комплексні рішення з використання сонячної енергії та пропонує послуги з монтажу всіх видів сонячних колекторів, геліосистем і сонячних панелей. Наша команда фахівців надасть вам всю необхідну консультацію, що допоможе вам визначитися з вибором колектора або іншого обладнання.

Використання сонячної енергії зростає з кожним роком по всьому світі. Наприклад, сонячний колектор дозволяє зменшити витрати на нагрів води аж до 70%, а витрати на опалення близько 30%. Й судячи з тенденції щорічного підвищення цін на газ і електрику, час на окупність може скласти від 3 – 7 років, при цьому передбачуваний термін служби обладнання в кілька разів довше.

Здійснюючи вклад в обладнання для використання сонячної енергії зараз, ви отримуєте економію коштів на тривалий термін, а також зменшуєте шкоду, що постійно наноситися планеті при добуванні і використанні носіїв енергії.

При монтажі будь-яких систем пов’язаних з використанням сонячної енергії важливі особливості об’єкта і його розташування. Правильне встановлення сонячного колектора, геліосистем і сонячних панелей дозволяє використовувати сонячну енергію максимально. Тому вкрай важливо довіряти цю роботу професіоналам в цій сфері, якими і є команда VARGOS group. Встановити такі системи можна як на будинку, що ще споруджується, так й інтегрувати в уже існуючу систему опалення. Також наша компанія займається проєктуванням гібридних систем опалення та водопостачання.

 

Залишилися питання? Зверніться до фахівця за консультацією заповнивши форму зворотного зв’язку, або просто зателефонуйте нам.